PL | DE | EN
       Nasza firma istnieje od 1990 roku. U źródeł jej powstania leży nasze zafascynowanie lekkością, czystością formy i elegancją mebli wykonanych z metalu
i szkła.
       Prosty stolik STYL, nasz "pierworodny", jest rodem z tej właśnie fascynacji, ale i naszych niewielkich wówczas możliwości technologicznych.
       STYL nas nie zawiódł. Sprzedajemy go do dziś, jego walory doceniła naprawdę pokaźna grupa klientów. Niektórzy z nich wracają do nas po nowy stolik, nierzadko już inny, ale my wiemy, że sprowadził ich właśnie STYL.
       Z czasem pojawiali się nowi odbiorcy. Poszerzaliśmy naszą ofertę. Rodziły się nowe, atrakcyjne wizualnie i użytkowo modele stolików. W naszej surowcowej palecie pojawiło się aluminium, lite drewno, nowe rodzaje szkła, świetne lakiery proszkowe.
       Produkujemy dziś kilkadziesiąt rodzajów stolików, zgrupowanych w jednolitych wzorniczo rodzinach.
      Współpracujemy z firmami zajmującymi się aranżacją wnętrz, stąd w naszej ofercie pojawiły się regały
i systemy regałowe, witryny i gabloty z aluminium i szkła, stelaże do łóżek, stołów i biurek różnego typu, nietypowe meble sklepowe.
       Wyposażamy indywidualnie projektowane wnętrza sklepowe i biurowe, zamawiano u nas meble do programów telewizyjnych, etalaże i meble wystawiennicze.
       Mamy nadzieję, że nawiązana ostatnio współpraca z firmą projektową ART-DESIGN przyniesie efekty w postaci nowych, interesujących wzorów mebli.

      Dziękujemy Wam za odwiedziny na naszej witrynie. Oczekujemy pytań i propozycji.

Prosimy pamiętać:

Przy stolikach z SOBY siedzi się w dobrym STYLU !!!


o czym zapewniają:

Grzegorz Byczkowski i Janusz Sobiczewski - wspólnicy
SOBY

ul.Starorudzka 14/16
93-418 Łódź

tel.
(42) 656-56-77
e-mail:
soby@soby.pl